اجاره املاک و مستغلات / مزایای سرمایه گذاری و شرایط سود

Домашняя страница  /  اجاره املاک و مستغلات / مزایای سرمایه گذاری و شرایط سود

اجاره املاک و مستغلات / مزایای سرمایه گذاری و شرایط سود

ایده روشن اجاره املاک و مستغلات در ترکیه و مزایای سرمایه گذاری آن در کنار عوامل موفقیت سرمایه گذاری در این بخش.

اجاره املاک و مستغلات راه خوبی برای کسب درآمد پایدار است، اما تعداد کمی از سرمایه گذاران جدید می دانند که چگونه املاک و مستغلات خوب را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند.

در اینجا یک مرور کلی از آنچه یک مالک باید در مورد اجاره یک ملک بداند و نحوه سرمایه گذاری خوب آورده شده است.

اجاره املاک و مستغلات در ترکیه

در ترکیه، اجاره ملک به یکی از مهم ترین سرمایه گذاری هایی تبدیل شده است که طیف وسیعی از سرمایه گذاران خارجی آرزوی آن را دارند. امیدوارم از نکات مثبت این پروژه که به نفع آنهاست بهره ببرند و به حاشیه سود خوبی دست یابند.

شاید این نوع سرمایه گذاری یکی از دلایل افزایش مداوم تقاضا برای خرید املاک و مستغلات در سراسر جمهوری ترکیه باشد.

درصد فروش خانه در ترکیه طی فوریه 2022 نسبت به ماه مشابه سال قبل  20.1 درصد افزایش یافته است. بطوریکه در این سال  97587 خانه فروخته شد و  دراستانبول با فروش 18752 خانه بیشترین سهم را به خود اختصاص داد.

 

مزایای اجاره ملک

داشتن یک ملک اجاره ای مزایای زیادی دارد، از جمله:

منبع درآمد غیرفعال

شاید بالاترین مزیت مالکیت ملک اجاره ای این باشد که منبع درآمد غیرفعال است، به این معنی که مالک درآمد مکرر دارد و حفظ آن به تلاش نسبتا کمی نیاز دارد.

امنیت مالی

درآمد دوره ای منظم از اجاره یک آپارتمان، در درازمدت امنیت مالی را برای صاحب آن فراهم می کند، بنابراین ملک اجاره ای می تواند به طور کلی گزینه ای برای درآمد اضافی به ویژه در دوران بازنشستگی باشد.

انعطاف پذیری برای فروش

شما فقط در زمان مناسب می فروشید. سرمایه گذاری در اجاره ملک به شما این امکان را می دهد که واحد املاک خود را زمانی بفروشید که شرایط بازار به شما امکان می دهد به بالاترین سود ممکن دست پیدا کنید.

فرض کنید آماده فروش هستید، اما شرایط بازار در بهترین حالت نیست، به جای اینکه ملک خود را با ضرر بفروشید، می توانید آن را تا زمانی که شرایط بهتری پیش بیاید اجاره دهید.

 

گزینه بازگشت به ملک

ممکن است به دلایل مالی یا هر دلیل دیگری  نتوانید در محل زندگی فعلی خود بمانید، سپس می توانید به ملک اجاره ای خود بازگردید و در آنجا زندگی کنید.

تنوع سرمایه گذاری

ممکن است قبلاً در بازار سهام  و یا در جاهای  دیگر سرمایه گذاری کرده باشید. با این حال، داشتن ملک اجاره ای، به شما این امکان را می دهد که سبد متنوعی داشته باشید، می تواند یک لایه حفاظتی اضافی در برابر خطر نابودی سرمایه شما باشد. همچنین می تواند به شما کمک کند تا از بی ثباتی مثبت بازار استفاده کنید.

 

 

عوامل موفقیت سرمایه گذاری در املاک اجاره ای

کلید موفقیت سرمایه گذاران مبتدی در اجاره خانه در ترکیه، یادگیری نحوه ارزیابی املاک، انتخاب مکان مناسب و درک شرایط بازار است.

همه اینها ملک شما را متمایز می کند و شانس شما را برای یافتن مستاجران خوب افزایش می دهد، که در خطوط بعدی با جزئیات توضیح داده خواهد شد.

محل

مکان اغلب بر نوع مستاجر تأثیر می گذارد، بنابراین سودآوری شما باز می گردد.

برخی از مستاجران اگر در یک محله با موقعیت عالی باشند، مایل به پرداخت بیشتر هستند یا برخی از معایب ملک را نادیده می گیرند.

حمل و نقل

یک مستاجر باید ملکی نزدیک به حمل و نقل عمومی و بزرگراه های اصلی داشته باشد.

اکثر مردم تمام روز در خانه نمی مانند و ترجیح می دهند مسیرهای دسترسی به محل کار، خرید و سرگرمی آسانی  داشته باشند.

 

خدمات

اگر ساختمان دارای امکانات و خدمات متنوعی باشد، مناسب مستاجری است که به دنبال اقامتگاهی لوکس است و با بازده اجاره بالا به ملک شما اهمیت بیشتری می دهد.

در پایان، بازده ملک اجاره ای در ترکیه یکی از پروژه های سرمایه گذاری سودآور و مشوق شروع یک کسب و کار سودآور در میان مدت و بلند مدت در نظر گرفته می شود. با این حال، قبل از شروع این پروژه، مراحل خود را به خوبی در نظر بگیرید تا ملک مناسب برای خود و بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

 

اگر می‌خواهید تجربه سرمایه‌گذاری در اجاره ملک در ترکیه داشته باشید، با تیم سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات تماس بگیرید، که نمونه های زیادی از  فرصت‌ها و پیشنهادات ملکی را برای بهترین آپارتمان‌های فروشی در ترکیه با ضمانت اجاره و فروش مجدد به شما اطلاع می‌دهند. اکنون با ما تماس بگیرید!

 

ویرایش توسط: شرکت املاک ومستغلات

منبع: مرکز آمار ترکیه


tourism